nesignováno - Útěk z Tróje

Olej na dřevu, 18x24 cm. Nesignováno. Neurčený nizozemský autor. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

nesignováno
20556. Útěk z Tróje
Dražba ukončena:31.05.2018 20:47:48
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 500 Kč