středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - V horské krajině

Olej na plátně, 84x120 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
20303. V horské krajině
Dražba ukončena:30.05.2018 21:01:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč