nesignováno - Velikonoce

Olej na plátně, 39x58 cm. Nesignováno. Rám.

nesignováno
28952. Velikonoce
Dražba ukončena:27.02.2019 21:44:31
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 500 Kč