nesignováno - Za stodolou

Olej na kartonu, 30x35 cm. Neisgnováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
24029. Za stodolou
Dražba ukončena:01.11.2018 22:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč