nesignováno - Zátiší se zbraněmi

Olej na plátně, 79x160 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

nesignováno
10641. Zátiší se zbraněmi
Dražba ukončena:31.05.2017 21:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč