nesignováno - Zeď nářků

Olej na plátně, 24x31 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Malba poškozena.

nesignováno
8994. Zeď nářků
Dražba ukončena:30.03.2017 20:46:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:6 500 Kč