nesignováno - Žena v krajině

Olej na kartonu, 48x32 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
16575. Žena v krajině
Dražba ukončena:28.02.2018 19:28:50
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč