nesignováno - Zřícenina hradu

Olej na plechu, 18x25 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
22780. Zřícenina hradu
Dražba ukončena:27.09.2018 21:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč