neznačeno - Erb

Keramika, 48x35 cm. Neznačeno. Střední Evropa kolem r. 1900.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
17903. Erb
Dražba ukončena:11.04.2018 21:05:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 500 Kč