MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Litina, výška 26 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
neznačeno
30286. Figurální stojánek na hodinky
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 600 Kč
5163
2 500 Kč
limit (29.03.2019 8:29:25)
2121
2 400 Kč
1049
2 300 Kč
limit (28.03.2019 21:18:29)
2121
2 200 Kč
1049
2 100 Kč
limit (28.03.2019 19:54:31)
2121
2 000 Kč
limit (28.03.2019 19:54:30)
1089
1 600 Kč
limit (24.03.2019 6:44:17)
2121
1 500 Kč
limit (22.03.2019 14:53:20)
1089
1 500 Kč
831
1 400 Kč
limit (20.03.2019 17:20:45)
1089
1 300 Kč
limit (20.03.2019 17:20:22)
716
1 300 Kč
limit (20.03.2019 17:20:23)
1089
800 Kč
limit (18.03.2019 7:33:44)
716
700 Kč
1089
600 Kč
2121
500 Kč
1307