neznačeno - Figurální stojánek na hodinky

Litina, výška 26 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
30286. Figurální stojánek na hodinky
Dražba ukončena:10.04.2019 20:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč