neznačeno - Hodiny s barometrem

Malované sklo, mosaz. Výška: 10 cm. Neznačeno.

Pozn.: Bez záruky chodu a klíčku. Replika. Mírně poškozeno.

neznačeno
300206. Hodiny s barometrem
Dražba ukončena:23.08.2019 20:12:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč