neznačeno - Králowstwí české

Ocelorytina, 33x40 cm. 19. století. Rám pasparta sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

neznačeno
68204. Králowstwí české
Dražba ukončena:11.11.2021 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč