MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Výška 83 cm, neznačeno.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
neznačeno
30422. Stojan na květináč
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 800 Kč
2405
2 700 Kč
2710
2 600 Kč
2837
2 500 Kč
limit (10.04.2019 16:14:03)
1011
2 400 Kč
2837
2 300 Kč
1011
2 200 Kč
2710
2 100 Kč
457
2 000 Kč
2837
1 900 Kč
2710
1 800 Kč
2837
1 700 Kč
2710
1 600 Kč
2117
1 500 Kč
2710
1 400 Kč
1825
1 300 Kč
834
1 200 Kč
724
1 100 Kč
831
1 000 Kč
5125