neznačeno - Stojan na květináč

Výška 83 cm, neznačeno.

Pozn.: Poškozeno.

neznačeno
30422. Stojan na květináč
Dražba ukončena:10.04.2019 22:51:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč