neznačeno - Váza - secese

Sklo, výška 25 cm. Čechy, přelom 19. a 20. století.

neznačeno
17913. Váza - secese
Dražba ukončena:11.04.2018 22:03:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč