MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Sklo, výška 25 cm. Čechy, přelom 19. a 20. století.
> zpět na aukční výsledky
neznačeno
17913. Váza - secese
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
3 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 200 Kč
2628
3 100 Kč
2985
3 000 Kč
2628
2 900 Kč
2985
2 800 Kč
2628
2 700 Kč
2985
2 600 Kč
2628
2 500 Kč
2985
2 400 Kč
2628
2 300 Kč
2985
2 200 Kč
2628
2 100 Kč
2985
2 000 Kč
2628
1 900 Kč
2985
1 800 Kč
1167
1 700 Kč
2985
1 600 Kč
2628
1 500 Kč
2985
1 400 Kč
2628
1 300 Kč
2985
1 200 Kč
2628
1 100 Kč
2985
1 000 Kč
1167