neznámý autor  - Homo Sapiens - Hunter

Olej na kartonu, 26x21 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 37 cm

neznámý autor
78760. Homo Sapiens - Hunter
Dražba ukončena:05.06.2022 20:57:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč