neznámý autor  - Párové obrazy - Moře

Nejdelší strana: 25 cm

Oleje na překližce, oba 13x19 cm. Nesignovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy i malby poškozeny.

neznámý autor
81268. Párové obrazy - Moře
Dražba ukončena:28.07.2022 20:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč