Neznámý autor - Mladá dívka a stařena

Olej na plátně, 37x48 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 63 cm

Neznámý autor
107095. Mladá dívka a stařena
Dražba ukončena:13.12.2023 23:23:21
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč