Neznámý autor - Podobizna dámy

Olej na plátně, 78x66 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 86 cm

Neznámý autor
102034. Podobizna dámy
Dražba ukončena:17.09.2023 21:57:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč