Neznámý autor - Pohled na zámek Český Krumlov

Olej na plátně, 54x68 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

Neznámý autor
114918. Pohled na zámek Český Krumlov
Dražba ukončena:28.04.2024 20:24:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč