neznámý český malíř konce 19. století - Ve světnici

Olej na plátně, 55x70 cm, nesignováno, rám.

neznámý český malíř konce 19. století
6537. Ve světnici
Dražba ukončena:01.12.2016 18:14:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč