MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na plátně, 55x70 cm, nesignováno, rám.
> zpět na aukční výsledky
neznámý český malíř konce 19. století
6537. Ve světnici
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
5 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
5 500 Kč
206
5 000 Kč
limit (01.12.2016 18:01:19)
2015
4 900 Kč
1167
4 800 Kč
limit (01.12.2016 18:01:14)
2015
4 700 Kč
1167
4 600 Kč
limit (01.12.2016 18:01:12)
2015
4 500 Kč
1167
4 400 Kč
limit (01.12.2016 18:01:09)
2015
4 300 Kč
1167
4 200 Kč
limit (01.12.2016 18:01:07)
2015
4 100 Kč
1167
4 000 Kč
limit (01.12.2016 18:01:05)
2015
3 900 Kč
1167
3 800 Kč
limit (01.12.2016 18:01:02)
2015
3 700 Kč
1167
3 600 Kč
limit (01.12.2016 18:00:59)
2015
3 500 Kč
1167
3 400 Kč
limit (01.12.2016 18:00:57)
2015
3 300 Kč
1167
3 200 Kč
limit (01.12.2016 18:00:55)
2015
3 100 Kč
1167
3 000 Kč
limit (01.12.2016 18:00:52)
2015
2 900 Kč
1167
2 800 Kč
limit (01.12.2016 18:00:51)
2015
2 700 Kč
1167
2 600 Kč
limit (01.12.2016 18:00:49)
2015
2 500 Kč
1167
2 400 Kč
limit (01.12.2016 18:00:45)
2015
2 300 Kč
1167
2 200 Kč
limit (30.11.2016 20:58:04)
2015
2 100 Kč
292
1 600 Kč
limit (29.11.2016 21:12:13)
2015
1 500 Kč
2182
900 Kč
limit (29.11.2016 21:11:51)
2015
800 Kč
2182
700 Kč
limit (01.11.2016 17:39:09)
2015
600 Kč
238
500 Kč
2015