Nikolaj Bakulin - Kubáňský kozák

Olej na překližce, 26x20 cm. Signováno vpravo dole Bakulin. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1962

58725. Kubáňský kozák
Dražba ukončena:29.04.2021 21:49:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč