Nikolov - Ves v horách

Olej na kartonu, 48x35 cm, signováno vlevo dole Nikolov, rám.

8176. Ves v horách
Dražba ukončena:22.02.2017 20:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč