O. Schindler - Konvolut 2 obrazů - Vozka s koňmi

Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.

Barevná originální litografie, signováno autorsky vpravo dole, vzadu výstavní štítek z Kunst salonu Beckers, 48 x 66 cm, s rámem 70 x 100 cm. Grafický list a olejomalba - celkem 2 kusy uměleckých děl! Velmi kvalitní umělecké provedení prokazuje vysokou erudovanost umělce, jež jako jeden z mála dokázal tvořit díla při minimu světla, v noci, což pro náročnost odmítala celá řada umělců. Předkládané dílo svojí vysokou kvalitou je jednoznačně dílem galerijním s vysokým cenným potenciálem! Dílo původně pochází z vynikající umělecké sbírky židovských sběratelů z Budapešti

Rakousko okolo 1910, olej na plátně, nesignováno.  44 x 76 cm, s rámem 68 x 98 cm, dubový umělecko-řemeslný autorský masivní rám.

O. Schindler
107509. Konvolut 2 obrazů - Vozka s koňmi
Dražba ukončena:20.12.2023 21:14:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč