Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Barevná originální litografie, signováno autorsky vpravo dole, vzadu výstavní štítek z Kunst salonu Beckers, 48 x 66 cm, s rámem 70 x 100 cm. Grafický list a olejomalba - celkem 2 kusy uměleckých děl! Velmi kvalitní umělecké provedení prokazuje vysokou erudovanost umělce, jež jako jeden z mála dokázal tvořit díla při minimu světla, v noci, což pro náročnost odmítala celá řada umělců. Předkládané dílo svojí vysokou kvalitou je jednoznačně dílem galerijním s vysokým cenným potenciálem! Dílo původně pochází z vynikající umělecké sbírky židovských sběratelů z Budapešti.
Rakousko okolo 1910, olej na plátně, nesignováno. 44 x 76 cm, s rámem 68 x 98 cm, dubový umělecko-řemeslný autorský masivní rám.