Oldřich Lajsek - Krajina

Kombinovaná technika, 12x61 cm. Signováno vpravo dole O. Lajsek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925 – 2001
Malíř, grafik, designér a pedagog. Studoval výtvarnou výchovu na PedF UK u profesorů Boudy, Salcmana, Lidického a Sejpka, posléze působil jako pedagog na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze. Věnoval se převážně krajinomalbě, volné a užité grafice (plakáty, propagační katalogy), art protisu, výstavnictví a tvorbě pro architekturu. Vystavoval doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci 15 500 Kč.

69056. Krajina
Dražba ukončena:14.11.2021 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (10.11.2021 9:48:21) 9362