Oldřich Lajsek - Nákladní přístav

Olej na kartonu fixovaném na sololitu, 42x88 cm. Signováno vpravo dole O. Lajsek. Nerámováno.

o autorovi: 1925 – 2001
Malíř, grafik, designér a pedagog. Studoval výtvarnou výchovu na PedF UK u profesorů Boudy, Salcmana, Lidického a Sejpka, posléze působil jako pedagog na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze. Věnoval se převážně krajinomalbě, volné a užité grafice (plakáty, propagační katalogy), art protisu, výstavnictví a tvorbě pro architekturu. Vystavoval doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci 15 500 Kč.

75965. Nákladní přístav
Dražba ukončena:28.04.2022 20:54:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč