Olej na plátně, 59x48 cm. Signováno vpravo dole Osk. Meyer - Elbing. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.