Ota Bubeníček - Před večerem

Olej na kartonu, 32x21 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

1871, Uhříněves - 1962

Pozn.: Vzradu autorský přípis a podpis Ota Bubeníček. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

3592. Před večerem
Dražba ukončena:27.01.2016 20:29:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč