Ota Bubeníček - Statek v noci

Olej na překližce, 40x50 cm, signováno vpravo dole O. Bubeníček, rám.

1871, Uhříněves - 1962

Pozn.: Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

5842. Statek v noci
Dražba ukončena:26.10.2016 19:18:54
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč