Otakar Čemus - V ateliéru

Olej na sololitu, 18x20 cm, signováno vlevo dole Ot. Čemus, rám.

o autorovi: 1928

15756. V ateliéru
Dražba ukončena:25.01.2018 20:46:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč