Olej na kartonu, 66x50 cm. Signováno vpravo dole Otakar Homoláč. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 86 cm
o autorovi: 1911 - ?
Malíř, architekt. Po absolvování architektury a stavitelství studoval na AVU v Praze u O. Nejedlého. Věnoval se malbě krajin (oleje, akvarely).
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč.