Ova Pokorný - Na trhu

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 52x58 cm, signováno vpravo dole Ova Pokorný, rám.

6531. Na trhu
Dražba ukončena:01.12.2016 18:11:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč