2x olej na sololitu, 22x16 cm, 18x21 cm. Oba signovány vpravo dole P. Besta. Rámováno.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: Narodil se v Čeladné roku 1958.
Studoval AVU v Praze u prof. Ballardinoho a Smetany. Ve svých dílech zachycuje prolínání živé přírody s neživým světem lidských obydlí. Jeho práce byly vystaveny na řadě výstav jak doma tak v zahraničí.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 56 000 Kč.