Pavol Čaplovič - Vysoké Tatry

Olej na sololitu, 29x25 cm. Signováno vpravo dole Čaplovič 88. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Zezadu štítek.

Nejdelší strana: 38 cm

o autorovi: 1931
Slovenský malíř a výtvarník.

114751. Vysoké Tatry
Dražba ukončena:21.04.2024 20:54:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč