Olej na sololitu, 29x25 cm. Signováno vpravo dole Čaplovič 88. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Zezadu štítek.
Nejdelší strana: 38 cm
o autorovi: 1931 Slovenský malíř a výtvarník.