.. - Závěs s jantarem ve tvaru srdce, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 2,00 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Levá strana je osazena leštěným Jantarem o velikosti 7x21x4mm medového zbarvení s přirozenými nerovnostmi, délka přívěsku 3,7cm včetně úchytu, šířka 2,1cm, pravá strana srdce zdobena plastickým tepaným dekorem, rhodiované.

..
113377. Závěs s jantarem ve tvaru srdce, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 2,00 g
Dražba ukončena:03.04.2024 21:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč