Pešek - Horský potok

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Pešek. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Pešek
305173. Horský potok
Dražba ukončena:12.06.2020 20:09:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč