Peterkac - Námluvy v Paříži

Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.

Kombinovaná technika na lepence, signováno autorsky vlevo dole, 38 x 50 cm, rámováno v honosném masivním galerijním francouzském rámu s bohatou ornamentální plošnou výzdobou se zlatým patinováním. Detailní kvalitní provedení navazuje na francouzskou malířskou uměleckou školu. Obraz byl původně součástí skvělé sbírky umění českých krajanů žijících ve Vídni. Obraz vystavován vždy za pozornosti návštěvníků. Mimořádná nabídka!

Peterkac
107570. Námluvy v Paříži
Dražba ukončena:20.12.2023 22:12:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč