Petkov - U pobřeží

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 34x48 cm. Signováno vlevo dole Petkov. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

106059. U pobřeží
Dražba ukončena:26.11.2023 20:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč