Piece you can´t miss - Nebraň se tomu

Kombinovaná technika- akryl, štukový reliéf, 50x50 cm. Nesignováno, vzadu autorský štítek. Nerámováno.

o autorovi: 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

92642. Nebraň se tomu
Dražba ukončena:12.04.2023 21:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč