počátek 19. stol. - P. Marie Dobré Rady (S. Maria de Bono Consilio)

Olej na plátně, 63x47 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 94 cm

počátek 19. stol.
113932. P. Marie Dobré Rady (S. Maria de Bono Consilio)
Dražba ukončena:07.04.2024 20:27:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč