počátek 20. stol. - Galantní pár

Bronz, výška: 24,5 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

počátek 20. stol.
68035. Galantní pár
Dražba ukončena:10.11.2021 21:17:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč