MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Bronz, výška: 24,5 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
počátek 20. stol.
68035. Galantní pár
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 500 Kč
limit (10.11.2021 21:11:10)
1739
2 500 Kč
6371
2 400 Kč
limit (10.11.2021 21:07:29)
1739
2 300 Kč
6371
2 200 Kč
limit (10.11.2021 21:06:59)
1739
2 100 Kč
6371
2 000 Kč
limit (10.11.2021 21:05:53)
1739
1 900 Kč
limit (10.11.2021 21:05:52)
6371
1 400 Kč
limit (10.11.2021 21:05:10)
1739
1 300 Kč
6371
1 200 Kč
limit (10.11.2021 20:55:47)
1739
1 100 Kč
8462
1 000 Kč
limit (10.11.2021 20:32:39)
1739
900 Kč
2249
800 Kč
8462
700 Kč
4656
600 Kč
2249
500 Kč
5572