MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Rozměry s rámem 158x83 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Polovina 19. století
78284. Zrcadlo
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
4 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 500 Kč
226
4 400 Kč
limit (15.06.2022 22:13:44)
10293
4 300 Kč
226
4 200 Kč
limit (15.06.2022 22:13:40)
10293
4 100 Kč
226
4 000 Kč
limit (15.06.2022 22:07:42)
10293
3 900 Kč
226
3 800 Kč
limit (15.06.2022 21:53:26)
10293
3 700 Kč
226
3 600 Kč
limit (15.06.2022 21:51:07)
10293
3 500 Kč
226
3 400 Kč
limit (15.06.2022 21:47:50)
10293
3 300 Kč
226
3 200 Kč
limit (15.06.2022 21:28:20)
10293
3 100 Kč
limit (15.06.2022 21:28:07)
226
3 100 Kč
limit (15.06.2022 21:28:08)
10293
2 700 Kč
limit (15.06.2022 21:27:46)
226
2 600 Kč
limit (15.06.2022 21:27:45)
10293
2 400 Kč
limit (15.06.2022 19:43:07)
226
2 300 Kč
limit (15.06.2022 19:43:06)
8470
2 200 Kč
limit (15.06.2022 19:42:54)
8470
2 100 Kč
226
2 000 Kč
limit (15.06.2022 19:42:50)
8470
1 900 Kč
226
1 800 Kč
limit (15.06.2022 19:42:46)
8470
1 700 Kč
226
1 600 Kč
limit (15.06.2022 19:42:40)
8470
1 500 Kč
226
1 400 Kč
limit (01.06.2022 15:14:41)
8470
1 300 Kč
4490
1 200 Kč
limit (22.05.2022 13:58:36)
8470
1 100 Kč
9282
1 000 Kč
6281