porcelánka Rosenthal - Porcelánová soška Ležící koza s mládětem

Pozn.: Rosenthal Selb-Bavaria, 1.pol.20.stol. (1920-1933)

Ručně malováno, podle návrhu T. Kärnera, značeno, číslováno. Výška 9,5 cm, šířka 13,5 cm.

Pozn.: mírně poškozeno.

porcelánka Rosenthal
97834. Porcelánová soška Ležící koza s mládětem
Dražba ukončena:25.06.2023 20:13:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč