Pozn.: Rosenthal Selb-Bavaria, 1.pol.20.stol. (1920-1933)
Ručně malováno, podle návrhu T. Kärnera, značeno, číslováno. Výška 9,5 cm, šířka 13,5 cm.
Pozn.: mírně poškozeno.