pravděpodobně Pravoslav Kotík - Pařížská kavárna

Akvarel, 14x26 cm. Nesignováno. Konec 30. let 20. stol. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

pravděpodobně Pravoslav Kotík
28473. Pařížská kavárna
Dražba ukončena:14.03.2019 19:29:45
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč