Pravděpodobně ruský autor 2. pol. 20. stol. - Tanečnice s vějířem

Olej na plátně, 75x55 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Pravděpodobně ruský autor 2. pol. 20. stol.
19747. Tanečnice s vějířem
Dražba ukončena:25.04.2018 22:01:37
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:16 000 Kč