pravděpodobně slovenský malíř 1. třetiny 20. stol. - Hospodář s hospodyní na dvorku

Olej na plátně, 46x78 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

pravděpodobně slovenský malíř 1. třetiny 20. stol.
300298. Hospodář s hospodyní na dvorku
Dražba ukončena:27.08.2019 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč