Pravděpodobně střední Evropa 19. stol. - Madona

Malba na porcelánu, 8x7 cm. Rámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Pravděpodobně střední Evropa 19. stol.
101781. Madona
Dražba ukončena:10.09.2023 21:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč