Pravděpodobně střední Evropa 19. stol. - sv. Maří Magdalena Kající

Olej na plátně, 64x50 cm, Nesignováno Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 64 cm

Pravděpodobně střední Evropa 19. stol.
101690. sv. Maří Magdalena Kající
Dražba ukončena:10.09.2023 20:19:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč