Pravděpodobně západní Evropa 19. století - Truhla na kolečkách

Dřevo a mosaz, 46x34 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Pravděpodobně západní Evropa 19. století
300864. Truhla na kolečkách
Dražba ukončena:17.09.2019 20:03:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč