MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Dřevo a mosaz, 46x34 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Pravděpodobně západní Evropa 19. století
300864. Truhla na kolečkách
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
800 Kč
vydraženo za:
2 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 600 Kč
limit (17.09.2019 19:50:51)
2297
2 500 Kč
limit (17.09.2019 19:50:50)
212
2 200 Kč
limit (17.09.2019 18:59:49)
212
2 100 Kč
limit (17.09.2019 18:59:48)
2297
1 900 Kč
limit (16.09.2019 22:38:56)
2297
1 800 Kč
5720
1 700 Kč
limit (16.09.2019 22:38:49)
2297
1 600 Kč
5720
1 500 Kč
limit (16.09.2019 8:12:58)
2297
1 400 Kč
55
1 300 Kč
limit (15.09.2019 20:28:32)
2297
1 200 Kč
limit (15.09.2019 20:28:31)
55
1 000 Kč
55
900 Kč
2467
800 Kč
766