.. - Prsten s briliantem, zlato 585/1000, 0,15ct, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,35 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Jemný prsten vyrobený z bílého zlata, osazený broušeným briliantem 0,15ct, brus - Ascher, velikost 54.

..
113415. Prsten s briliantem, zlato 585/1000, 0,15ct, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,35 g
Dražba ukončena:03.04.2024 21:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč