.. - Prsten s granátem, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 3,05 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Jemný prsten ve stylu Biedemeier, brus - kulatý , rozměr 4x4x1mm, temně rudé barvy, obroučka prstenu je zbobena detailně zhotovenou květinou, osazenou markazity s kovovým leskem, oxidované, velikost 56.

..
113434. Prsten s granátem, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 3,05 g
Dražba ukončena:03.04.2024 22:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč